Alle foto´s worden doorgaans gemaakt door: RUUDONLINE.NL


  
KLIK OP DE BANNER OM NAAR WWW.RUUDONLINE.NL TE GAAN.


  Normaal worden er ook foto´s gemaakt door een ander Party-Fotgraaf
  en/of door de fotograaf van de betreffende
  discotheek, cafe of evenement, bezoek ook eens hun website voor de foto´s.


  REFERENTIES:

  Hier is een greep uit de locaties en feesten waar wij al zijn geweest:

Zaal Dijk - Lemele www.zaaldijk.nl
Discotheek Takens - www.takens.nl
Zaal Bruins - Saasveld www.dancingbruins.nl
Dieka Kruusweg - Marum www.dieka.nl
Paradiso Bar - Dokkum www.paradisobar.nl
De Kelder - Hank www.dekelder.nl
Enjoy - Dedemsvaart www.danscafeenjoy.nl
Liquid - Breda www.liquid.nl
Zaal Leuven Aalten www.cafe-leuven.nl
Rembrandt - Coevorden www.caferembrandt.nl
Rembrandt - Almelo www.rembrandt-coevorden.nl
Apollo - Helden www.theapollo.nl
Hent uut ‘t Zaand www.hentuutzaand.nl
De Lindenberg - Nijmegen www.delindenberg.com
De Zwaan - Son (en Breugel) www.dezwaan-son.nl
D’n Brands - Goirle www.dnbrands.nl
Beatz - Leidschendam
Metro - Deurne www.metro-deurne.nl
De Commerce - Kruisland www.decommerce.nl
De Waard - Bergambacht https://www.optisport.nl/waard/
Paddy’s Pub - Balkbrug www.paddysdoetinchem.nl
Energy - Budel www.the-energy.nl
De Guyter – Pijnacker www.deguyter.nl
Ski Hut - Roermond www.skihut-roermond.nl
Benefietfestival Hart Voor Driesje - Sint-Truiden (België) www.driesje.info
De Bok - Aalsmeer www.feesterijdebok.nl
Pand 3 & 40 - Hoogeveen www.pand3en40.nl
Pilot - Ysselstein www.thepilot.nl
Fuze - Veenendaal www.fuze-outdoor.nl
Doors - Lier www.cafethedoors.nl
Eivissa - Den Bosch
Carroussel - Den Bosch www.carrouseldenbosch.nl
Cafe Lazarus - St. Jansteen www.cafelazarus.nl
Poorterij - Zaltbommel www.de-poorterij.nl
Caramba / El sombrero - Reusel www.carambareusel.nl
De Molenaer - Ermelo www.cafedemolenaer.nl
Colosseum - Dokkum www.sensedokkum.nl
De zwaan - Hengelo www.zwaanhoekje.nl
Bij Absoluut - Sint-Michielgestel www.bijabsoluut.nl
Madeira - Nederweert www.maderianederweert.nl
Dockside - Lemmer www.thedockside.nl
Zomerspektakel - Maasdijk www.zomerspektakelmaasdijk.nl
Club Q – Noordbergum www.clubquatrebras.nl
De Harmonie - Oosterblokker www.harmonieblokker.nl
Cafe De Lange - Horst www.delangehorst.nl
Level - Arnhem www.clubthelevel.nl
Black & White - Medemblik www.theblack.nl
Rumors - Veendam www.rumorsveendam.nl
Utopia - Zoeterwoude www.utopiacascade.nl
D’aldwall – Heeg
Boom / Cafe Dino - Cuijk www.cafe-dino.nl
Oscars - Raamdonksveer www.oscarsonline.nl
Olde Beth - Wehl www.oldebeth.nl
Dance Factory - Berlikum www.tdf-berlikum.nl
Impuls - Balk www.impulsbalk.nl
De Linde - Groesbeek www.delinde.nl
De Vanger – Bruinisse www.devanger.nl
De Pul - Bruinisse www.depul.nl
De Vijverhut – De Groote Keeten www.devijverhut.nl
Jera ’70 - IJsselstein www.jera70.nl
De Hille – Middelbeers www.depuinhoop.nl
Empire New York - Hengelo (ov) www.empirenewyork.nl
Podium - Hardenberg www.podiumhardenberg.com
Phoenix - Delft www.dssphoenix.nl
Duin & Strand - Scharendijke www.duinenstrand.nl
De Paus - Lutjebroek www.cafedepaus.nl
Maxxim - Boxtel www.maxxim.eu
Franciscus Xaverius - Wageningen www.ksvfranciscus.nl
Dorsvlegel - Vinkel www.dorsvlegel.nl
Bie D´n Vogel - St. Joost www.cafebiejdevogel.nl
Time Out - Gemert www.time-out.nl
Buitenwacht / Music Club - Kampen www.musicclubkampen.nl
Eiland - Urk www.muziekcenterumurk.nl
De Romrijten - Maarheeze www.hccranendonck.nl
Cafe De Tram - Ittervoort www.cafe-de-tram.nl
Bobs - Uitgeest www.bobs.nl
Flux - Hedel www.facebook.com/fluxhedel/
Rijnlands Lyceum - Sassenheim www.rijnlands.nl
Joy - Cadzand www.facebook.com/joyeventsnl
De Manebrug - Lopik www.manebrug.nl
De Rendering - Vlagtwedde www.partycentrum-rendering.nl
Lampegiet - Veendendaal www.lampegiet.nl
City Life - Reeuwijk www.citylife.nl
De Dragonder - Veenendaal www.dedragonder.nl
Peppermill - Heerlen www.peppermill.nl
Mondial - Beek www.mondial2000.nl
Palladio - Helden www.clubpalladio.nl
Carte Blanche - Weert www.fb.com/Carte.Blanche.Weert
De Koempelclub - Brunssum www.koempelclub.nl
De Huif - Sint-Michelsgestel www.dehuif.info
Naar Huis - Heerlen www.naar-huis.nl
De Kromme Toeter - Heerlen www.krommetoeter.nl
Drop-Inn - Kerkrade www.fb.com/DropInnKerkrade
Club Niveau - Brunssum www.clubnouveau.nl
Booch Festival - Heerlen www.booch.nl
Triple XXX - Woerden www.triplexxx.nl
Roskam Ommeren www.roskam.nl
Harder’s Plaza - Harderwijk www.hardersplaza.nl
Bierketel - Budel www.bierketel.nl
De Bos All-In - Boxtel www.bosallin.nl
WICC - Wageningen www.wicc.nl
Disco Bays - Reutum www.discobays.com
Bon Ami / Feesterij De Bok- Aalsmeer www.feesterijdebok.nl
Bill’s Bar / De Kroon - Markelo www.billsbar.nl
Dock 12 - Spakenburg www.dock12.nl
Flaix - Middelburg www.flaix.nl
Mambo´s - Middelburg www.mambosmiddelburg.nl
Pampus - Wilp www.pampus.org
Skopje - Beilen www.skopje.nl
Smithy’s Palace - Eesveen www.smithys.nl
Dorpshuis De Alke - Kerkenveld www.dorpshuisdealke.nl
De Roode Leeuw- Zuid-Scharwoude www.roodeleeuw.nl
Twins - Nieuw Amsterdam www.partypalacenewyork.nl
Kisteman – Staphorst www.kisteman.nl
Just 4 u – IJsselstein www.just-4u.nl
Studio’s - Lelystad www.fb.com/IM-Club-Lounge
The Gate- Hoenderlo www.thegate.nl
De Vlies - Horst www.devlies.nl
Winkeltje – Naaldwijk www.uit123.nl/winkeltje
De Klok – Ruinerwold www.uitgaanscentrumdeklok.nl
2-night – Delfzijl www.discotheek2night.nl
Okshoofd - Kerkdriel www.tsapper.nl/okshoofd
Centrum - Poortvliet www.cafetcentrum.nl
Hi-Lite - Schaijk www.hi-lite.nl
Discotheek 538 - Uithuizen www.538.nl
Temptation (In-Finity) - Veenendaal www.in-finity.nl
Marlene - Heerhugowaard www.dancingmarlene.nl
The One - Kwakel www.theone.nl
Now & Wow - Rotterdam www.nowandwowfest.com
Fellows - Balk www.cafefellows.nl
Kiekieris - s’Heerenhoek www.kiekieris.nl
2nd Love - Kloosterzande www.2ndlove.nl
KPJ - Huijbergen www.kpj-huijbergen.nl
DSOV - Vijfhuizen www.dsov.nl
Outland - Rotterdam www.outlandrotterdam.nl
Hertog van Gerle – Scherpenzeel www.hertogvangelre.nl
Triplo - Sliedrecht www.triplo.nl
Dreef – Biddinghuizen
Bordeaux -Almere www.bordeaux-almere.nl
Alcazar – Puttershoek www.alcazarevents.com
De Soos - Almkerk www.desoos.nl
Starlight – Nijkerkerveen www.starlight.nl
De Hooizolder – Westkapelle www.dehooizolder.nl
C’est La – Gilze www.cestla.nl
J & M - Drachten www.feudrachten.nl
Essche Pumpke – Esch www.essche.nl
Haofke - Roermond www.haofke.nl
De Schuur - Eethen www.deschuur.nl
KPJ - BAVEL www.kpjbavel.nl
Meetpoint - Schinveld www.feestzaalmeetpoint.nl
De Smid - Rijmerstok www.desmid.com
´t Stuupke - Heel www..nl
´t Hoekje - Valkenburg www.cafethoekje.nl
Cafe Aan De Kirk - Valkenburg (Sibbe) http://cafeaandekirk.nl
Hi-Lander - Vlaardingen www.hilander.nl
Choices - Alphen aan de Rijn www.cafechoices.nl
City Hall - Utrecht www.city-hall.nl


Natuurlijk Ook Diverse Thuis/Prive Feestjes in Nederland en België, die we hier niet gaan vermelden i.v.m. privé redenen.


BUITENLAND:

Het Fortuin - Meer (België) www.hetfortuin.be
Joy Joy - Sint-Truiden (België) www.joyjoy.be
´t Verschil - Hoogstraten (België) www.cafetverschil.be
Mac Queen - Borgloon (België) www.macqueen.be
Zottekot - Haasrode (Nu in Halen) www.zottekot.be
Nacht Van Dilsen - Dilsen (België) www.nachtvandilsen.be
Cafe De Rotonde Melveren - Sint-Truiden (België)
Elckerlyc - Gingelom (België) www.elckerlyc.be
Venga Beach Club - Lloret De Mar (Spanje) www.venga.tk
Temptation - Lloret De Mar (Spanje) www.temptationlloretdemar.nl
Index - Lloret De Mar (Spanje)
Palm Beach - Margat Del Mar (Spanje) https://www.fb.com/discopalmbeach
Hans en Grietje - Caella (Spanje) www.hans-grietje.com
Cooldown @ Crocs - Salou (Spanje) www.cooldowncrocs.nl
Rembrandt - Marmaris (Turkije) www.rembrandtmarmaris.com
Starfish - Aachen (Duitsland) www.starfish-aachen.be
Tanzhimmel - Hinterglemm (Oostenrijk) www.apresworld.at
The Pub - Hinterglemm (Oostenrijk) www.apresworld.at



Hopelijk komt uw feest of locatie hier binnenkort ook bij te staan.

Met vriendelijke groeten,

Schiffie
Ruudonline
Mede Mogelijk gemaakt door: